fbpx
Nyomj Entert

HR Generalista | MOME

Budapest
Posted 3 év ago

A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem HR Generalista kollégát keres.

Egy éve adták át a MOME új campusát, amely nem csak a fizikai környezet változását hozta magával. Egy merőben új szemlélet és struktúra kialakítása zajlik Zugligetben. A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem vezetősége és az egyetemet felügyelő alapítvány kuratóriuma azon dolgozik, hogy 2030-ra a MOME legyen Közép-Európa vezető kreatívipari és innovációs műhelye. Ebben a megújult, inspiráló oktatási-és munkakörnyezetben várja új kollégáját a frissen létrehozott HR szervezet.

Főbb feladatok

  • Szervezetfejlesztési projektek koordinálása
  • Aktív részvétel a HR rendszerek (teljesítményértékelés, munkavállalói elkötelezettség, employer branding) kialakításában és működtetésében
  • Belső folyamatok és szabályzatok fejlesztése
  • Munkavállalók személyügyi adminisztrációja
  • Munkavállalók támogatása HR-t érintő kérdésekben

Elvárások

  • HR területen szerzett munkatapasztalat (3-5 év)
  • Precizitás
  • Pozitív attitűd
  • MS Office (Word, Excel) erős felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség

Amit ajánlunk

  • Izgalmas, innovatív HR projektek
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Rugalmas munkavégzés
  • versenyképes bér

Illetmény és juttatások: megállapodás szerint Az állás azonnal betölthető.

A munkavégzés helye: Budapest, 1121 Budapest, Zugligeti út 9-25.

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajz

A jelentkezés benyújtás határideje: 2021.március 14.

A jelentkezés benyújtás benyújtásának módja:

Elektronikus úton Nagy Zsombor kancellár részére a kancellaria@mome.hue-mail címen keresztül. Tárgymegjelölése: “HR Generalista”.

Elbírálásának határideje: 2021. március 31.

Fotó: Bujnovszky Tamás

Job Features

Job CategoryMenedzsment

Még nincsenek hozzászólások

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük