fbpx
Nyomj Entert

HR munkatárs | Hello Wood

Budapest
Posted 3 év ago

Budapesti csapatunk folyamatosan bővül, ezért HR és Recruitment feladatok ellátására keresünk teljes munkaidőre HR munkatársat.

Ha szívesen lennél egy kreatív, növekvő csapat HR felelőse akkor budapesti csapatunk csak Rád vár!

Főbb feladatok:

  • munkaerőpiac feltérképezése, kutatás
  • passzív jelöltek direkt megkeresése különböző csatornákon keresztül
  • munkakör profil meghatározása
  • önéletrajzok előszűrése,
  • online / offline interjúk szervezése, részvétel a kiválasztásban
  • munkaügyi adminisztráció ( szerződések előkészítése, módosítása, aláíratása, bizalmas kezelése)
  • beléptetés / kiléptetés folyamatának ügyintézése
  • munkatársak HR jellegű kérdései és kérései esetén asszisztencia nyújtása
  • csapatépítő és egyéb események szervezése a társ divíziókkal együttműködve

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS office ,Skype, Zoom és Google Meets ismerete
  • Social media, job site-ok, LinkedIn felületek magabiztos használata
  • HR adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság
  • Precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Különböző interjú technikák ismerete és alkalmazása
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit nyújtunk:

  • Piacképes bérezés egy hosszú távú stabil magyar cégnél
  • Széleskörű béren felüli juttatások
  • Igényes munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődés támogatása

Egyéb juttatás:

  • Home office lehetőség
  • Részvétel elismert magyar- és nemzetközi építészeti és oktatási projektekben
  • Nyelvtanulás támogatása

Munkaidő:
– Főállás

Munkavégzés helye:
– Budapest, III. ker.

Fényképes magyar önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel és bérigény megjelölésével, az alábbi e-mail címre; job@hellowood.eu

Job Features

Job CategoryMenedzsment

Még nincsenek hozzászólások

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük