fbpx
Nyomj Entert

Projektmenedzser | Hello Wood

Budapest
Posted 2 év ago

Csatlakozz hozzánk projektmenedzser pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő ügyfelek kezelése
  • Új ügyfélkapcsolatok kiépítése és ápolása
  • Ajánlatok készítése, prezentációs anyagok, szerződések összeállítása
  • Hazai és nemzetközi projekt tervek naprakészen tartása
  • A tervezett tevékenységek felügyelete, biztosítva a folyamatok és a határidők betartását
  • Tevékenység minőségének és tartalmának ellenőrzése, felügyelete
  • Csapatmunka és együttműködés a tervezőkkel, projekt menedzserekkel, pénzüggyel
  • Megrendelővel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Havi riportok, nyilvántartások, költségkalkulációk elkészítése és vezetése
  • Számlák és megrendelések kezelése
  • Cég értékeinek magas színvonalon történő képviselete

 Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (építő – vagy építész, formatervező)
  • 2 éves projektvezetői vagy sales tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS office ,Skype, Zoom és Google Meets ismerete
  • Sales attitűd
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervezési készség
  • Szociális kompetencia, rugalmasság, csapatmunka
  • “B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– Értékesítési piacon szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Piacképes bérezés egy hosszú távú stabil magyar cégnél
  • Fix béren felüli teljesítményarányos egyéni prémium
  • Folyamatos támogató szakmai mentoring – jól kidolgozott vezetési és tervezési metodika
  • Világszínvonalú munkahelyi környezet Óbuda szívében
  • Egyéb juttatás:
  • Home office lehetőség
  • Részvétel elismert magyar- és nemzetközi építészeti és oktatási projektekben
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Mobiltelefon

Munkaidő:
– Főállás

Munkavégzés helye:
– Budapest, III. ker.

Fényképes magyar és angol önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel és bérigény megjelölésével, az alábbi e-mail címre; job@hellowood.eu

Job Features

Job CategoryProjektmenedzser

Még nincsenek hozzászólások

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük