fbpx
Nyomj Entert

Senior UI Designer | zwoelf

Budapest
Posted 2 év ago

Téged keresünk, ha képes vagy rendszerekben gondolkodni, széles tapasztalatod van platform specifikus felhasználói felületek tervezésben, érzékeny vagy a brandekre és a legkisebb részletekre is. Képes vagy szakmailag támogatni és vezetni junior munkatársaikat, és az sem baj, ha ügyesen bánsz az ügyfelekkel, akár angol nyelven is. Többnyire startupoknak, kkv-knak készítünk digitális megoldásokat, de jó ha nem riadsz meg a digitális banki megoldásoktól sem. Ha úgy érzed ez mind igaz rád, és szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz, és legyél te csapatunk új tagja!

Feladataid:

  • Tapasztalatlanabb társak mentorálása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel
  • Folyamatos egyeztetés a UX tanácsadókkal és fejlesztőkkel
  • Desktop / Mobil applikáció tervezés
  • Illusztráció és ikon koncepciók tervezése
  • Reszponzív website tervezés
  • Design system építés és karbantartás

Mire lesz szükséged?

  • Kollaboratív hozzáállás, csapatszellem
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Biztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Precizitás nem csak munkában, de az adminisztrációban is
  • Design guidelineok ismerete
  • Rendszerben gondolkodás, kreatív problémamegoldás

Nice-to-have skillset:

  • Csapatvezetői tapasztalat
  • HTML, CSS ismeret
  • Nem riadsz meg az adminisztratív feladatoktól, árajánlatoktól, adminisztratív elemzésektől
  • Nyitott és tájékozott vagy az új technológiákkal kapcsolatban
  • Animációs tudás

Mit adunk cserébe?

  • Rugalmas munkaidő: jelenleg 100% home office (heti 40 óra, 9:30 – 15:30 törzsidő)
  • Fizetés: szakmai és vezetői tapasztalattól függően nettó 420-550.000 Ft
  • Office perks: napfényes belvárosi iroda, reméljük hamarosan újranyitunk.
  • Office-csapatépítések: évente többszöri csapatépítés – szabadulószobai tapasztalat előny 🙂
  • Szakmai fejlődés: változatos és kihívást jelentő projektek.
  • Eszköz: adunk neked mindent, ami a munkavégzéshez kell vagy ki szeretnéd próbálni.

A jelentkezéshez kérjük, küldd el az önéletrajzodat, portfóliód és fizetési igényed a karrier@zwoelf.hu címre.

Job Features

Job CategoryUI designer

Még nincsenek hozzászólások

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük